Про нас

На якості грунту можна економити – цю аксіому знають всі, хто займається вирощуванням рослин професійно.

Торф’яні суміші тм Файна земля, тм Геофлора, тм Органічні технології землеробства розроблені для вирощування кімнатних, балконних, декоративних і квітучих рослин, за спеціальною рецептурою, розробленою в лабораторних. Субстрати містять в собі весь комплекс необхідних мікроелементів і поживних речовин.

Ми спеціалізуємося на переробці всіх видів торфів, а також виробляємо субстрати, органічні добрива та ін.

На ринку України ми працюємо з 2005 року. Головний акцент у своїй діяльності ми ставимо на якості своєї продукції і ціновій політиці, а також широкому асортименті торф’яних субстратів і добрив. Наш головний аргумент – гідна якість при доступній ціні.

У нас можлива система знижок і інші переваги, які ви отримуєте, працюючи з нами. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Основний принцип нашої роботи з клієнтами – це взаємовигідне і ділове співробітництво. За період роботи підприємства багато хто стали нашими партнерами і друзями по всій території України.

Чітко налагоджений механізм взаємодії дають якісні взаємовигідні відносини і результати для обох сторін.

У нас є реальна можливість, на вигідних умовах, почати свій бізнес або розширити свій робочий асортимент продукції для своїх клієнтів. Для вас ми розробили грамотну цінову політику.

ТМ «Геофлора» и ТМ «ФАЙНА ЗЕМЛЯ»

Пропонований асортимент постійно розширюється. Ми, як виробник, працюємо над новими позиціями, з огляду на тенденції сучасного ринку, і дуже зацікавлені в тривалому і взаємовигідному співробітництві!

За невеликий проміжок часу нашої роботи ми досягли певних результатів в асортименті і якості нашої продукції. Це видно по тому, наскільки продукція наших торгових марок представлена в багатьох регіонах України.

Наш девіз: «Користь для рослини – задоволення для Вас». Задоволений клієнт – найкраща похвала за працю.

Ми зацікавлені, щоб мати бізнес-партнерів і в різних регіонах, тому розглянемо Ваші пропозиції.